Bu kurşun Rasim Arı’ya değil Nevşehirliye sıkılmıştır

Bu kurşun Rasim Arı’ya değil Nevşehirliye sıkılmıştır NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı, İş İnsanı Zafer Salgın, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’ya yapılan saldırıyı kınadı. Söz konusu saldırının Başkan Rasim Arı’ya değil, Nevşehirliye sıkıldığını belirten Salgın, “Rasim Arı Yalnız Değildir. Yiğit olan haklı davasında hakkı varsa silah sıkarak değil, kanunlar çerçevesinde hakkını arar.Faillerin en […]

 Bu kurşun Rasim Arı’ya değil Nevşehirliye sıkılmıştır

11.12.2020 - 13:07

Güncelleme : 11.12.2020 - 13:07

Bu kurşun Rasim Arı’ya değil Nevşehirliye sıkılmıştır

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı, İş İnsanı Zafer Salgın, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’ya yapılan saldırıyı kınadı.

Söz konusu saldırının Başkan Rasim Arı’ya değil, Nevşehirliye sıkıldığını belirten Salgın, “Rasim Arı Yalnız Değildir. Yiğit olan haklı davasında hakkı varsa silah sıkarak değil, kanunlar çerçevesinde hakkını arar.Faillerin en kısa zamanda yakalanıp adalet önüne çıkartılacağı hususunda güvenlik güçlerimize güveniyoruz. Bir daha böyle bir talihsiz olayın tekrarlanmamasını ümit ediyor ve Sayın Rasim Arı’nın yanında olduğumu kamu oyuna bildiririm. Nevşehir Belediye başkanı Sayın Rasim Arı’ya yapılan silahlı saldırıyı nefretle kınıyorum. Başkanımıza ve Nevşehir halkına çok geçmiş olsun” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın