“BU AYLAR ZOR AYLAR, YA KAZANIRSIN YA DA KAYBEDERSİN”

“BU AYLAR ZOR AYLAR, YA KAZANIRSIN YA DA KAYBEDERSİN” Altınyıldız Liseleri Veli ve Öğrencilerini Sinan İPEK ile Buluşturuyor. Altınyıldız Koleji Fen – Anadolu Lisesi pandemi sürecindeki uzaktan online eğitim kalitesi ve online kişisel gelişim eğitim seminerleri ile farkını birkez daha hissettirmektedir. İlgili Haber Başkanlardan destek çağrısı 2020-2021 öğretim yılı için planlanan veli ve öğrenci eğitim […]

 “BU AYLAR ZOR AYLAR, YA KAZANIRSIN YA DA KAYBEDERSİN”

18.12.2020 - 9:15

Güncelleme : 18.12.2020 - 9:15

“BU AYLAR ZOR AYLAR, YA KAZANIRSIN YA DA KAYBEDERSİN”

Altınyıldız Liseleri Veli ve Öğrencilerini Sinan İPEK ile Buluşturuyor.

Altınyıldız Koleji Fen – Anadolu Lisesi pandemi sürecindeki uzaktan online eğitim kalitesi ve online kişisel gelişim eğitim seminerleri ile farkını birkez daha hissettirmektedir.

2020-2021 öğretim yılı için planlanan veli ve öğrenci eğitim seminerlerin bu hafta da Kişisel Gelişim ve Eğitim Danışmanı Sayın Sinan İPEK ile ivme kazandıracaktır.

Sayın Sinan İPEK; 20 Aralık 2020 Pazar günü saat:19.00 da velilerimiz ile Microsoft Team üzerinden online olarak buluşarak “ Sınav Yolculuğunda Veli Önemi” konusunda seminer çalışması yapacaktır. Seminer sonrası velilerimizden gelecek sorular cevaplanarak karşılıklı sohbetle değerlendirmeler yapılacaktır.

Öğrencilerimiz ile; 9. ve 10. Sınıf 21 Aralık 2020 Pazartesi günü saat:13.00

11.Sınıflar 21 Aralık 2020 Pazartesi günü saat:15.30

12.Sınıflar 21 Aralık 2020 Pazartesi günü saat:19.00

“Ders Çalışma Teknikleri & YKS Taktikleri’’ online seminerde buluşarak karşılıklı etkileşim içerisinde paylaşımlarda bulunulacaktır.

Seminer sonrası öğrencilerimizin aydınlatılmasını istedikleri konular hakkında açıklamalarla keyifli ve tatminkâr bir gelişim semineri olacağını, önceki yılların çalışmaları ve dönütlerine bakıldığında bir dakikasının bile kaçırılmasının üzüntü verici olacağını şimdiden belirtiyoruz.

Ajandanıza belirtilen gün ve saatlar için şimdiden hatırlatmalarınızı bırakınız.

Sağlık, huzur, esenlik dolu günlerde birlikte olmak dileğiyle, sağlıkla kalınız.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın