Bölgemiz adına hayırlı kararlar alacağına inanıyoruz

Kapadokya Alan Başkanlığının bölgemiz adına hayırlı kararlar alacağına inanıyoruz NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Kapadokya Alan Başkanlığı ile oldukça iyi bir ilişkileri bulunduğuna dikkat çekerken, bu kurumun bölge lehinde önemli kararlar alacağına inandıklarını ifade etti. Bölgenin tarihi ve kültürel değerlerinin korunması adına Kapadokya Alan Başkanlığının çok önemli bir görevi de yerine getireceğine vurgu yapan […]

 Bölgemiz adına hayırlı kararlar alacağına inanıyoruz

19.01.2021 - 9:46

Güncelleme : 19.01.2021 - 9:46

Kapadokya Alan Başkanlığının bölgemiz adına hayırlı kararlar alacağına inanıyoruz

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Kapadokya Alan Başkanlığı ile oldukça iyi bir ilişkileri bulunduğuna dikkat çekerken, bu kurumun bölge lehinde önemli kararlar alacağına inandıklarını ifade etti.

Bölgenin tarihi ve kültürel değerlerinin korunması adına Kapadokya Alan Başkanlığının çok önemli bir görevi de yerine getireceğine vurgu yapan Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, “2020 Yılında kurulan Kapadokya Alan Başkanlığı, bölgemizin korunması, geçmişten gelen tarihi ve kültürel güzelliklerimizin geleceğe aktarılması ve turizmcilerimizin, yatırımcılarımızın muhatap olacakları önemli bir kurum. Ürgüp Belediyesi olarak Kapadokya Alan Başkanlığımızla gayet sinerjik bir şekilde istişarelerimizi yapıyoruz. Kapadokya Alan Başkanlığının her geçen güçlenerek bölgemiz adına hayırlı kararlar alacağına inanıyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın