Bölge turizmcilerinden depremzedelere davet

Bölge turizmcilerinden depremzedelere davet NEVŞEHİR(MHA) Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ilin etkilendiği depremin ardından deprem bölgesinden uzaklaşmak isteyen depremzedeler ücretsiz konaklama imkanı ile Kapadokya bölgesinin başkenti Nevşehir’e davet ediliyor. Bölgede kış sezonuna girilmiş olması ve otellerin büyük bir bölümünün boş olmasının da etkisiyle bölge turizmcileri isteyen depremzedelere ücretsiz konaklama imkanı tanıyabileceklerini sosyal medya üzerinden […]

 Bölge turizmcilerinden depremzedelere davet

08.02.2023 - 14:14

Güncelleme : 08.02.2023 - 14:14

Bölge turizmcilerinden depremzedelere davet

NEVŞEHİR(MHA) Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ilin etkilendiği depremin ardından deprem bölgesinden uzaklaşmak isteyen depremzedeler ücretsiz konaklama imkanı ile Kapadokya bölgesinin başkenti Nevşehir’e davet ediliyor.

Bölgede kış sezonuna girilmiş olması ve otellerin büyük bir bölümünün boş olmasının da etkisiyle bölge turizmcileri isteyen depremzedelere ücretsiz konaklama imkanı tanıyabileceklerini sosyal medya üzerinden duyuruyor.

İşte o isimlerden biri de Ürgüp Evresel Kadınlar Derneği Başkanı da olan turizmci Hülya Bilen.

Bilen Ürgüp ilçe merkezinde bulunan turistik tesisinde isteyen depremzedelere ücretsiz konaklama imkanı tanıyabileceklerini duyurdu.

Bölgede çok sayıda turizmci de sosyal medya paylaşımlarla benzer davetlerini sürdürüyor.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın