“Biz üyelerimize Ağalık etmeye değil, hizmet etmeye geliyoruz”

“Biz üyelerimize Ağalık etmeye değil, hizmet etmeye geliyoruz” NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı, İş İnsanı Yüksel Babaoğlu, oda üyelerine ağalık için değil hizmet etmek için bu göreve talip olduklarını dile getirdi. Babaoğlu, “Odamız üyelerini adaylığımızı açıkladığımız ilk günden beri ziyaret ediyor, hasbıhal ediyoruz.Onlara söz verdiğimiz gibi duygu ve düşüncelerinin tercümanı olmaya çalışıyoruz. […]

 “Biz üyelerimize Ağalık etmeye değil, hizmet etmeye geliyoruz”

03.03.2022 - 12:34

Güncelleme : 03.03.2022 - 12:34

“Biz üyelerimize Ağalık etmeye değil, hizmet etmeye geliyoruz”

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı, İş İnsanı Yüksel Babaoğlu, oda üyelerine ağalık için değil hizmet etmek için bu göreve talip olduklarını dile getirdi.

Babaoğlu, “Odamız üyelerini adaylığımızı açıkladığımız ilk günden beri ziyaret ediyor, hasbıhal ediyoruz.Onlara söz verdiğimiz gibi duygu ve düşüncelerinin tercümanı olmaya çalışıyoruz. Sorduğunuz her soru cevabını bulacak. Buna emin olabilirsiniz. Hiç bir şey zamanın çarkları içerisinde öğütülemeyecek. Biz size ağalık etmeye değil, hizmet etmeye geliyoruz. Her zaman elinizin altında, size sadece 5 dakika kadar uzaktayız. Üyenin üzerinde bir gücü tanımıyoruz” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın