BİRLİK VE BERABERLİK YEMEĞİ

BİRLİK VE BERABERLİK YEMEĞİ Nevşehir Belediyespor için İş insanı ve yönetim kurulu Başkan yardımcısı Vahap Tanrıver tarafından Birlik ve dayanışma yemeğinde bir araya gelindi Misli.com 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Nevşehir Belediyespor için İş insanı Vahap Tanrıver tarafından “Nevşehir Belediyespor için birlik ve dayanışma yemeği” düzenlendi. Birlik ve Dayanışma Yemeğinde, Nevşehir Valisi İnci Sezer […]

 BİRLİK VE BERABERLİK YEMEĞİ

21.02.2021 - 18:03

Güncelleme : 21.02.2021 - 18:03

BİRLİK VE BERABERLİK YEMEĞİ

Nevşehir Belediyespor için İş insanı ve yönetim kurulu Başkan yardımcısı Vahap Tanrıver tarafından Birlik ve dayanışma yemeğinde bir araya gelindi

Misli.com 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Nevşehir Belediyespor için İş insanı Vahap Tanrıver tarafından “Nevşehir Belediyespor için birlik ve dayanışma yemeği” düzenlendi. Birlik ve Dayanışma Yemeğinde, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, İl Jandarma Komutanı J. Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir Nevşehir Belediyespor Yönetim kuru Başkanı Esat Özaltın, Nevşehir Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri ve Nevşehir Belediyespor Kulüp, futbolcular ve teknik Heyet yer aldılar.

Nevşehir Belediyespor yönetim kurulu Başkan yardımcısı Vahap Tanrıverdi’nin ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda Kulübün mevcut durum hakkında bilgi verildi. Kulübün mali ve sportif başarısının ele alındığı, Sportif müsabakaların 3 sonucu olduğuna vurgu yapan yöneticiler, son müsabakalarda alınan sonuçlar karşısında sabırlı olmak gerektiğinin altını çizdi. Nevşehir Belediyespor yönetimi, mali konularda ve sportif başarıda izlenmesi gereken yol hakkında da istişarede bulundu. Sportif başarı için de takıma ve Yönetim’e desteğin devam ettirilmesi konusunda destek istendi.

Nevşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Esat Özaltın “Nevşehir Belediyespor için birlik ve dayanışma yemeği” sonrası yaptığı açıklamada. Yönetim Kurulu olarak Amaçlarının Nevşehir Belediyespor ve Nevşehir’in bayrağını yüksekte tutmak, Nevşehir insanını en iyi şekilde temsil etmek ve Nevşehir insanını 7’den 77’ye yüzünün gülmesini sağlamaktan, Başka hiçbir amacımız yok. Ama bu konuda tabii maddi destekler bekliyoruz. Bu sebepten ötürü kentimizin Valisi, Milletvekilleri, Belediye Başkanımızla Nevşehir Belediiyespor için Birlik ve dayanışma yemeğinde bir araya geldik. Maddi imkânları ölçüsünde bize yardımcı olmaya çalışıyorlar, Nevşehir Belediyespor için birlik ve dayanışma yemeğinde kendilerinin Daha çok desteklerine ihtiyacımız olduğunu, bize verecekleri destek sayesinde önümüzdeki engelleri aşmamızın daha kolay olacağını belirtik dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın