BİREYSEL İLGİ KİTLESEL BAŞARI

BİREYSEL İLGİ KİTLESEL BAŞARI   21 Ağustos 2023 itibariyle LGS sınavı hazırlıklarına başlayan Altınyıldız Koleji, öğrencilerimizi küçük gruplar halinde alarak eğitim çalışmalarına devam ederken büyük başarılara her zaman olduğu gibi bu yıl da imza atmaya devam ediyor. Hem hafta içi hem de hafta sonu öğrencilerimiz sınıf derslerinin yanı sıra özel ders saati uygulaması ile hem […]

 BİREYSEL İLGİ KİTLESEL BAŞARI

28.09.2023 - 10:42

Güncelleme : 28.09.2023 - 10:42

BİREYSEL İLGİ KİTLESEL BAŞARI

 

21 Ağustos 2023 itibariyle LGS sınavı hazırlıklarına başlayan Altınyıldız Koleji, öğrencilerimizi küçük gruplar halinde alarak eğitim çalışmalarına devam ederken büyük başarılara her zaman olduğu gibi bu yıl da imza atmaya devam ediyor.

Hem hafta içi hem de hafta sonu öğrencilerimiz sınıf derslerinin yanı sıra özel ders saati uygulaması ile hem ekstra ders alıyor hem de kazanımları tekrar ediyorlar. Rehber öğretmenlerimizin kazanım bazlı tespitleri ile öğrencilerimiz kazanım ihtiyaçlarına göre gruplara ayrılıp ilgili derslerdeki başarıları destekleniyor. Bu sayede öğrencilerimizin bireysel eksiklikleri anında tespit edilerek bu eksiklikler telafi edilmektedir.

Bireysel çalışmaları “Cumartesi Kurslarında” artırarak devam ettiren okulumuz küçük gruplarla büyük başarılara ulaşmayı hedeflemektedir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın