Bir damla tasarruf

Bir damla tasarruf NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Dilek Selvi, Pandemi döneminde daha da önemi artan su tasarrufuna dikkat çekti. Küresel ısınma ile birlikte yaşanan kuraklık sorununa değinen Başkan Selvi, “Artan nüfus, büyüyen kentler, bilinçsiz tüketim ve son on yılın büyük kuraklığı ülkemizi “su fakiri” bir ülke haline getirebilir.Yaşamın devamı yeterli ve iyi kalite […]

 Bir damla tasarruf

30.01.2021 - 13:12

Güncelleme : 30.01.2021 - 13:12

Bir damla tasarruf

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Dilek Selvi, Pandemi döneminde daha da önemi artan su tasarrufuna dikkat çekti.

Küresel ısınma ile birlikte yaşanan kuraklık sorununa değinen Başkan Selvi, “Artan nüfus, büyüyen kentler, bilinçsiz tüketim ve son on yılın büyük kuraklığı ülkemizi “su fakiri” bir ülke haline getirebilir.Yaşamın devamı yeterli ve iyi kalite de suyun varlığına bağlı.Yaşamımızı daha iyi şartlarda devam edebilmek için tüm vatandaşlarımıza “Bir Damla Tasarruf” çağrısında bulunuyoruz. Hep birlikte, el ele verip bilinçli hareket ederek geleceğimizi kurtarabiliriz. Sizlerde tasarruf için bir adım atın” çağrısında bulundu.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın