Bayramınız sağlıklı ve huzurlu olsun

Bayramınız sağlıklı ve huzurlu olsun NEVŞEHİR(MHA) Büro Memur-Sen Nevşehir Şube Başkanı İsmail Hakkı Ağmanalmaz, mübarek kurban bayramının tüm İslam alemine hayırlar getirmesi temennisinde bulundu. Ağmanalmaz, “Her türlü dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, dostluk ve hoşgörü duygularının güçlendiği, sevinç ve mutluluğun Milletçe yaşandığı bayram günlerini eş, dost ve akrabalarımız ile yaşamak, yardıma muhtaç ve yalnız yaşayan vatandaşlarımızın […]

 Bayramınız sağlıklı ve huzurlu olsun

27.07.2021 - 12:11

Güncelleme : 27.07.2021 - 12:11

Bayramınız sağlıklı ve huzurlu olsun

NEVŞEHİR(MHA) Büro Memur-Sen Nevşehir Şube Başkanı İsmail Hakkı Ağmanalmaz, mübarek kurban bayramının tüm İslam alemine hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Ağmanalmaz, “Her türlü dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, dostluk ve hoşgörü duygularının güçlendiği, sevinç ve mutluluğun Milletçe yaşandığı bayram günlerini eş, dost ve akrabalarımız ile yaşamak, yardıma muhtaç ve yalnız yaşayan vatandaşlarımızın yanında olmak, inancımızın ve kültürümüzün bir gereğidir. Vatandaşlarımızın, Kurban Bayramı’nı rahat, güvenli ve huzur içinde geçirmeleri için gerekli tüm önlemleri almış bulunmaktayız. Sağlık, esenlik içerisinde daha nice bayramlara ulaşmamızı, kesilen kurbanlar ve edilen duaların kabulünü Yüce Allah’tan diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramını kutlar, sevdiklerinizle mutlu, huzurlu bir bayram geçirmenizi dilerim” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın