Başkan Ulusoy’dan Pınarbaşı’na plaket

Başkan Ulusoy’dan Pınarbaşı’na plaket NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Ulusoy, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı’na teşekkür plaketi sundu. Başkan Ulusoy, birlik başkanlığı görevine geldiği ilk günden itibaren başarılı bir çalışma sergileyen Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı’na teşekkür plaketi takdim etti. Ulusoy, “Sayın Birlik Başkanımız Mehmet Pınarbaşı göreve geldiği günden […]

 Başkan Ulusoy’dan Pınarbaşı’na plaket

04.11.2020 - 10:38

Güncelleme : 04.11.2020 - 10:38

Başkan Ulusoy’dan Pınarbaşı’na plaket

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Ulusoy, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı’na teşekkür plaketi sundu.

Başkan Ulusoy, birlik başkanlığı görevine geldiği ilk günden itibaren başarılı bir çalışma sergileyen Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı’na teşekkür plaketi takdim etti.

Ulusoy, “Sayın Birlik Başkanımız Mehmet Pınarbaşı göreve geldiği günden itibaren birliğimizin maddi manevi önemli kazanımlar elde etmesini sağladı. Hizmet binamızın hemen yanına yaptırılarak kiraya verilen binamız birliğimiz açısından çok önemli bir çalışma oldu. Bunun dışında odalar arasındaki birlik ve beraberliğin tesis edilerek korunması aşamasında da Sayın Birlik Başkanımız Mehmet Pınarbaşı’nın gayretleri asla görmezden gelinemez. Bu nedenle kendisine bu teşekkür plaketini takdim ettik” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın