Çalı dibinde bulduğu koyunun sahibini 3 sonra bulabildi

Çalı dibinde bulduğu koyunun sahibini 3 sonra bulabildiNEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in tanınmış isimlerinden Seyit Salgın, bağ evinde otururken çalı dibinde doğum yapan bir koyuna rastladı. Koyunun sahibini üç gün arayan Salgın, koyunu ve yavrusunu sahibine teslim etti.Örnek bir duyarlılık sergileyen Seyit Salgın, Çalı dibinde doğum yapan koyunu etraftan gelen köpek sesleri nedeniyle bağ evine alarak 3 gün […]

 Çalı dibinde bulduğu koyunun sahibini 3 sonra bulabildi

15.12.2020 - 12:42

Güncelleme : 15.12.2020 - 12:42

Çalı dibinde bulduğu koyunun sahibini 3 sonra bulabildi
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in tanınmış isimlerinden Seyit Salgın, bağ evinde otururken çalı dibinde doğum yapan bir koyuna rastladı. Koyunun sahibini üç gün arayan Salgın, koyunu ve yavrusunu sahibine teslim etti.
Örnek bir duyarlılık sergileyen Seyit Salgın, Çalı dibinde doğum yapan koyunu etraftan gelen köpek sesleri nedeniyle bağ evine alarak 3 gün süreyle beslediğini belirtirken, Tarım ve orman il müdürlüğüne Jandarmaya başvuruda bulunarak kayıp bir koyun ihbarı bulunup bulunmadığını kontrol etmesine karşın koyunun sahibini bulamadığını, en son çevredeki mandıra sahiplerine ulaştığını ve koyun ve yavrusunu teslim ettiğini belirtti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın