Başkan Sayın’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor

Başkan Sayın’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen genel kurul sonrasında Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanlığına seçilen Filiz Sayın ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Nevşehir Kültür ve Turizm Müdürünün yanı sıra, Konya, Yozgat, Kırşehir ve Aksaray oda başkanları ile yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinden büyük bir onur duyduklarını belirten Başkan […]

 Başkan Sayın’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor

06.06.2022 - 9:03

Güncelleme : 06.06.2022 - 9:03

Başkan Sayın’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen genel kurul sonrasında Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanlığına seçilen Filiz Sayın ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Nevşehir Kültür ve Turizm Müdürünün yanı sıra, Konya, Yozgat, Kırşehir ve Aksaray oda başkanları ile yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinden büyük bir onur duyduklarını belirten Başkan Sayın, “Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Hüseyin Elma yeni yönetimimizi ziyaret edip başarılar diledi. Önceki dönem Konya, Yozgat, Kırşehir oda başkanları ve şimdiki Aksaray oda başkanım ile delege meslektaşlarım odamızı ziyaret ederek yeni yönetimimize başarılar dilediler. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın