BAŞKAN SAVRAN’DAN MECLİS ÜYELERİNE ZİYARET

BAŞKAN SAVRAN’DAN MECLİS ÜYELERİNE ZİYARET Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir Belediye Meclisi’nde görev yapan MHP’li meclis üyelerini ziyaret etti. Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, belediye meclis üyelerini işyerlerinde ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Nevşehir Belediye Meclisi çatısı altında tüm meclis üyeleri ile birlikte her zaman örnek bir dayanışma içerisinde olduklarını belirten Savran, meclis üyelerine […]

 BAŞKAN SAVRAN’DAN MECLİS ÜYELERİNE ZİYARET

12.03.2021 - 9:43

Güncelleme : 12.03.2021 - 9:43

BAŞKAN SAVRAN’DAN MECLİS ÜYELERİNE ZİYARET

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir Belediye Meclisi’nde görev yapan MHP’li meclis üyelerini ziyaret etti.

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, belediye meclis üyelerini işyerlerinde ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Nevşehir Belediye Meclisi çatısı altında tüm meclis üyeleri ile birlikte her zaman örnek bir dayanışma içerisinde olduklarını belirten Savran, meclis üyelerine şehre sunulan hizmetlerdeki katkılarından dolayı teşekkür etti.

Önümüzdeki dönemde belediye meclisinde Nevşehir için birçok önemli karara birlikte imza atacaklarını ve Nevşehir’i gelecek yıllara daha güçlü olarak taşıyacak önemli projeleri hayata geçireceklerini vurgulayan Savran, “Meclisimizde farklı partilerden olmamıza karşın ortak hedeflerimiz var. O da bu şehre, ülkemize hizmet etmek. Çalışmalarımızı sadece hizmet odaklı olarak yürüteceğiz. Bugüne kadar hep böyle yaptık bundan sonrada aynı şekilde yolumuza devam edeceğiz. İnşallah şehrimize hizmet için tüm gayretimizle çalışacağız. Şehrimizle önümüzdeki günlerde müjdesini paylaşacağımız projeleri tek tek hayata geçireceğiz. Bunları birlikte başaracağız. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri muvaffak eylesin. Rabbim birlik ve beraberliğimizi arttırsın, kardeşliğimizi pekiştirsin”dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın