BAŞKAN PARMAKSIZ’DAN KADİR GECESİ MESAJI

BAŞKAN PARMAKSIZ’DAN KADİR GECESİ MESAJI Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Tüm İslam Aleminin Kadir Gecesi’ni tebrik eden Başkan Parmaksız, “Bu mübarek gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum” dedi. Başkan Parmaksız mesajında: “Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma duygularının had safhaya ulaştığı 11 Ayın Sultanı […]

 BAŞKAN PARMAKSIZ’DAN KADİR GECESİ MESAJI

27.04.2022 - 11:18

Güncelleme : 27.04.2022 - 11:18

BAŞKAN PARMAKSIZ’DAN KADİR GECESİ MESAJI

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Tüm İslam Aleminin Kadir Gecesi’ni tebrik eden Başkan Parmaksız, “Bu mübarek gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Başkan Parmaksız mesajında: “Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma duygularının had safhaya ulaştığı 11 Ayın Sultanı olan Ramazan Ayı’nın son günlerine yaklaşırken, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne kavuşmuş olmanın heyecanı ve sevincini yaşıyoruz. Tutulan oruçlarla yapılan ibadet ve yardımlarla bir manevi iklimden geçerek idrak ettiğimiz Ramazan ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevinci ile taçlanmaktadır. Kadir Gecesi dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, sevginin, saygının ve hoşgörünün hayatımızdaki birleştirici yönünün daha fazla öne çıktığı özel bir gündür.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam Aleminin ve Nevşehirli hemşerilerimizin Kadir Gecesi’ni kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın