Başkan Özmen’den örnek davranış

Başkan Özmen’den örnek davranış NEVŞEHİR(MHA) Dünya ve Türkiye’de Korona virüs vakaları artmaya devam ederken, Çin’in ürettiği ve insanlara vurulmaya başlanan aşı tüm insanlığa umut oldu. Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, bu aşıyı ilk vurulan sayılı kişiler arasına girdi. Bu örnek davranışıyla Nevşehir’den söz konusu aşıyı vurulan ilk kişi de olan Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı […]

 Başkan Özmen’den örnek davranış

26.11.2020 - 14:15

Güncelleme : 10.01.2021 - 2:36

Başkan Özmen’den örnek davranış

NEVŞEHİR(MHA) Dünya ve Türkiye’de Korona virüs vakaları artmaya devam ederken, Çin’in ürettiği ve insanlara vurulmaya başlanan aşı tüm insanlığa umut oldu.

Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, bu aşıyı ilk vurulan sayılı kişiler arasına girdi.

Bu örnek davranışıyla Nevşehir’den söz konusu aşıyı vurulan ilk kişi de olan Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, “Bütün insanlık aşı bulunsun diye beklerken, bulunan aşıların güvenli olup olmadığı illaki belirli bir aşamadan geçmesi gerekiyor. Bu aşama 3.faz denemelerde hem halkımızın, hem kendi sağlığımız için fedakarlık yapmak gerektiğini düşündüm. Birde bizler toplum önündeki insanlar olarak topluma örnek olmak istedim. Bu aşının gerekli aşamalardan geçerek insanlığa faydalı olması en büyük temenniniz” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın