Memur’da siyaset yapabilmeli

Memur’da siyaset yapabilmeli NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Turgay Çetin, memura da siyaset yapma imkanının tanınması gerektiğine dikkat çekti. Bu konuda bütün yargıları bir tarafa bırakıp objektif ve Profesyonel bir bakış açısı sergilenmesi gerektiğini ifade eden Çetin, “Biz bu konuda profesyonelce düşünmemiz gerek. Ben devletten aldığım maaşımı hak etmek için elimden geleni yapmalıyım. Bu ülkede […]

 Memur’da siyaset yapabilmeli

05.02.2021 - 9:49

Güncelleme : 05.02.2021 - 9:49

Memur’da siyaset yapabilmeli

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Turgay Çetin, memura da siyaset yapma imkanının tanınması gerektiğine dikkat çekti.

Bu konuda bütün yargıları bir tarafa bırakıp objektif ve Profesyonel bir bakış açısı sergilenmesi gerektiğini ifade eden Çetin, “Biz bu konuda profesyonelce düşünmemiz gerek. Ben devletten aldığım maaşımı hak etmek için elimden geleni yapmalıyım. Bu ülkede çiftçisi de, Avukatı da, esnafı da siyaset yapabiliyor da neden Memur’u siyaset yapamasın?. Kamu çalışanları da bu ülkenin vatandaşı. Türkiye Kamu-Sen’in önemli taleplerinden biridir zaten memurun siyaset yapabilmesi” ifadelerinde bulundu.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın