Başkan Özmen; “JAKEM Nevşehir’i gururlandırıyor”

Başkan Özmen; “JAKEM Nevşehir’i gururlandırıyor” NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Jandarma At ve Köpek Eğitim Merkez Komutanlığını ziyaret etti. JAKEM Komutanı Jandarma Albay Ercan Altın’ı ziyaret eden ve kendisinden JAKEM Komutanlığının faaliyetleri hakkında bilgilerde alan Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, JAKEM sergisini de gezme fırsatı buldu. Kendisine gösterdiği misafirperverlikten dolayı JAKEM Komutanı […]

 Başkan Özmen; “JAKEM Nevşehir’i gururlandırıyor”

23.12.2020 - 17:10

Güncelleme : 23.12.2020 - 17:10

Başkan Özmen; “JAKEM Nevşehir’i gururlandırıyor”

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Jandarma At ve Köpek Eğitim Merkez Komutanlığını ziyaret etti.

JAKEM Komutanı Jandarma Albay Ercan Altın’ı ziyaret eden ve kendisinden JAKEM Komutanlığının faaliyetleri hakkında bilgilerde alan Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, JAKEM sergisini de gezme fırsatı buldu.

Kendisine gösterdiği misafirperverlikten dolayı JAKEM Komutanı Ercan Altına teşekkür eden Başkan Özmen, “Tüm ülkemiz geneline asayiş ve arama kurtarma olaylarında görev alan at ve köpekleri eğiten JAKEM Komutanlığımız icra ettiği faaliyetlerle Nevşehir’imizi gururlandırıyor. Faaliyetlerini bizzat yerinde görme fırsatı elde ettiğimiz komutanlığın müzesi de bir harika. Güzel Atlar Diyarı Kapadokya’nın Başkenti Nevşehir’de tüm ülkemize hizmet veren JAKEM komutanlığımızın kendi içerisinde oluşturduğu Veterinerlik biriminin hizmetlerini de yerinde gördük. Komutanımız Jandarma Albay Sayın Ercan Altın’a gösterdiği misafirperverlikten dolayı teşekkürlerimi iletirken, başarılı çalışmalarının devamını dilerim” dedi.  

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın