Başkan Güneş’ten teşekkür

Başkan Güneş’ten teşekkür NEVŞEHİR(MHA) Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, Karapınar belediyesini ve inşaatı tamamlanan Kuran İlimleri Merkezini ziyaret eden AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Güneş, “Kasabamızda ağırladığımız Nevşehir Milletvekilimiz Sayın Mustafa Açıkgöz ve beraberindeki heyete bu zamana kadar yaptığımız hizmetlerde vermiş oldukları desteklerinden ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür […]

 Başkan Güneş’ten teşekkür

21.01.2021 - 9:51

Güncelleme : 21.01.2021 - 9:51

Başkan Güneş’ten teşekkür

NEVŞEHİR(MHA) Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, Karapınar belediyesini ve inşaatı tamamlanan Kuran İlimleri Merkezini ziyaret eden AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Güneş, “Kasabamızda ağırladığımız Nevşehir Milletvekilimiz Sayın Mustafa Açıkgöz ve beraberindeki heyete bu zamana kadar yaptığımız hizmetlerde vermiş oldukları desteklerinden ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Belediyemizde yaptığımız çalışmalar ve yapacağımız projeler hakkında bilgi verdik. Çiftçimizin sorunları üzerinde istişarelerde bulunduk. Yapımını tamamladığımız Kuran İlimleri Merkezimizi inceledik. Ziyarette bizlere eşlik eden İl Genel Meclis Başkanı Sayın Gürbüz Dinç’e, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sayın Kamil Duru’ya, Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Furkan Türker’e, Acıgöl İlçe Başkanımız Sayın Ramazan Gül’e, Acıgöl Belediye Başkanı Sayın Ercan Ertaş’a, Tarım ve Orman İl Müdürü Sayın Okan Yılmaz’a, İl Genel Meclisi üyelerimiz Sayın Metin Vural ve Sayın Fatih Tekeç’e teşekkürlerimi sunarım. Çalışmalarımız tevazu, samimiyet, gayret ile halkımızla birlik ve beraberlik içerisinde hız kesmeden devam edecek” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın