Başkan Güneş’ten 24 Kasım kutlaması

Başkan Güneş’ten 24 Kasım kutlaması NEVŞEHİR(MHA) Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kasabada bulunan okulları ziyaret ederek okul müdürleri, idarecileri ve öğretmenlerin gününü kutladı. Karapınar İmam Hatip Ortaokulu ve Karapınar İlkokulunu ziyaret eden Başkan Güneş, okul müdürlerinden okulların ihtiyacı olup olmadığını öğrenirken, Karapınar Belediyesi olarak eğitime her daim destek olacaklarını ifade […]

 Başkan Güneş’ten 24 Kasım kutlaması

24.11.2020 - 12:11

Güncelleme : 24.11.2020 - 12:11

Başkan Güneş’ten 24 Kasım kutlaması

NEVŞEHİR(MHA) Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kasabada bulunan okulları ziyaret ederek okul müdürleri, idarecileri ve öğretmenlerin gününü kutladı.

Karapınar İmam Hatip Ortaokulu ve Karapınar İlkokulunu ziyaret eden Başkan Güneş, okul müdürlerinden okulların ihtiyacı olup olmadığını öğrenirken, Karapınar Belediyesi olarak eğitime her daim destek olacaklarını ifade etti.

Her iki okulda öğretmenlerle de istişarelerde bulunan Karapınar Belediye Başkanı Güneş, 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlayarak kendilerine gül takdim etti. 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın