Başkan Güneş kaynak üretmeye devam ediyor

Başkan Güneş kaynak üretmeye devam ediyor NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, belediyesine yeni kaynaklar üretmeyi sürdürüyor. Göreve geldiği ilk günden itibaren başta Çevre Şehircilik Bakanlığı olmak üzere pek çok bakanlıktan Karapınar Belediyesine gerek araç gerek tesis hibesi kazandırmaya devam ediyor. Kapadokya FM Radyosunda her Cuma canlı olarak yayınlanan Haber Panorama programına […]

 Başkan Güneş kaynak üretmeye devam ediyor

12.12.2020 - 9:57

Güncelleme : 12.12.2020 - 9:57

Başkan Güneş kaynak üretmeye devam ediyor

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, belediyesine yeni kaynaklar üretmeyi sürdürüyor.

Göreve geldiği ilk günden itibaren başta Çevre Şehircilik Bakanlığı olmak üzere pek çok bakanlıktan Karapınar Belediyesine gerek araç gerek tesis hibesi kazandırmaya devam ediyor.

Kapadokya FM Radyosunda her Cuma canlı olarak yayınlanan Haber Panorama programına konuk olarak belediye başkanlığına geldiği günden itibaren yapılan ve ilerleyen süreçte yapılması planlanan çalışmaları değerlendiren Türkiye’nin en genç belediye başkanlarından, Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, önümüzdeki günlerde kasaba meydanlığının yoğunluğunu azaltmak adına 7 adet işyeri inşasına başlayacaklarını, yapılan iş yerlerinin satışa sunularak hem yeni bir cazibe merkezi oluşturacaklarını, hem de kasabaya yeni bir hareketlilik merkezi oluşturacaklarını söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın