Başkan Gülmez geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor

Başkan Gülmez geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor NEVŞEHİR(MHA) Günümüz koşullarında bir çok siyasi partinin henüz kendisine ait mülkiyeti bile yok iken Cumhuriyet Halk Partisi ilçelerde teşkilatlarını mülkiyet sahibi yapmayı sürdürüyor. Yaklaşık 6 yıllık görev süresi içerisinde önce il başkanlığının bulunduğu binayı çift daire sahibi yapıp genişleten CHP İl Başkanı ve yönetimi Ürgüp ve Hacıbektaş ilçelerinin […]

 Başkan Gülmez geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor

27.02.2021 - 9:45

Güncelleme : 27.02.2021 - 9:45

Başkan Gülmez geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor

NEVŞEHİR(MHA) Günümüz koşullarında bir çok siyasi partinin henüz kendisine ait mülkiyeti bile yok iken Cumhuriyet Halk Partisi ilçelerde teşkilatlarını mülkiyet sahibi yapmayı sürdürüyor.

Yaklaşık 6 yıllık görev süresi içerisinde önce il başkanlığının bulunduğu binayı çift daire sahibi yapıp genişleten CHP İl Başkanı ve yönetimi Ürgüp ve Hacıbektaş ilçelerinin ardından bu kez Derinkuyu ilçe teşkilatını da mülkiyeti kendisine ait bir bina sahibi yaptı.

Gülmez, “İlçelerimizden Derinkuyu’yu da ilçe binasına kavuşturduk. İlçe binamızın alımında bize destek olan Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Bülent Kuşoğlu’na, emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın