Başkan Doğu ülke ve şehir gündemini değerlendirecek

Başkan Doğu ülke ve şehir gündemini değerlendirecek NEVŞEHİR(MHA) Görevde iki ayını önümüzdeki günlerde geride bır8akacak olan Milliyetçi Hareket Partisi il başkan9ı Adnan Doğu, aylık düzenleyeceği bası5n toplantıları ile ülke ve şehir gündemini değerlendirecek. İlçe ve belde ziyaretlerinin büyük bölümünü tamamlayan, Cumhur İttifakı çerçevesinde AK Partili belediyelerin büyük bölümünü de ziyaret eden Başkan Doğu ve beraberindeki […]

 Başkan Doğu ülke ve şehir gündemini değerlendirecek

30.01.2023 - 11:58

Güncelleme : 30.01.2023 - 11:58

Başkan Doğu ülke ve şehir gündemini değerlendirecek

NEVŞEHİR(MHA) Görevde iki ayını önümüzdeki günlerde geride bır8akacak olan Milliyetçi Hareket Partisi il başkan9ı Adnan Doğu, aylık düzenleyeceği bası5n toplantıları ile ülke ve şehir gündemini değerlendirecek.

İlçe ve belde ziyaretlerinin büyük bölümünü tamamlayan, Cumhur İttifakı çerçevesinde AK Partili belediyelerin büyük bölümünü de ziyaret eden Başkan Doğu ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini önümüzdeki günlerde oldukça yoğun bir seçim hazırlık süreci de bekliyor.

Geçtiğimiz ay Nevşehir’deki basın ve yayın kuruluşları mensuplarıyla bir araya gelen MHP İl Başkanı Adnan Doğu aylık olarak düzenleyecekleri sohbet ve istişare içerikli toplantılarla ülke ve Nevşehir gündemini değerlendireceklerini bizzat kendisi açıklamıştı. Muhtemelen Şubat ayının ilk günlerinde düzenlenmesi planlanan aylık toplantıda Başkan Doğu’nun Milliyetçi Hareket Partisinin 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerine nasıl hazırlanacağı yönünde de değerlendirmelerde bulunması da bekleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın