Başkan Çiftçi, Projelerin her adımını titizlikle takip ediyor

Başkan Çiftçi, Projelerin her adımını titizlikle takip ediyor NEVŞEHİR(MHA) 2021 yılında birçok projeyi hayata geçirmek için çalışan Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi, yeni belediye hizmet binası ve kademe binası yapılacak alanlarda incelemelerde bulundu. Teknik ekip ile birlikte çalışmalar hakkında son durumu değerlendiren başkan Çiftçi, belediye hizmet binasının ihale aşamasına geldiğini belirtti. Kızılırmak kenarı millet bahçesi […]

 Başkan Çiftçi, Projelerin her adımını titizlikle takip ediyor

12.02.2021 - 13:09

Güncelleme : 12.02.2021 - 13:09

Başkan Çiftçi, Projelerin her adımını titizlikle takip ediyor

NEVŞEHİR(MHA) 2021 yılında birçok projeyi hayata geçirmek için çalışan Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi, yeni belediye hizmet binası ve kademe binası yapılacak alanlarda incelemelerde bulundu.

Teknik ekip ile birlikte çalışmalar hakkında son durumu değerlendiren başkan Çiftçi, belediye hizmet binasının ihale aşamasına geldiğini belirtti. Kızılırmak kenarı millet bahçesi yapımına bir an önce başlanacağını vurgulayan Başkan Çiftçi, proje alanı içerisinde kalan mevcut kademe binasını taşımak için yeni kademe binasının biran önce tamamlanması yönünde talimat verdi.

İncelemelerde Başkan Çiftçi’ye eşlik eden Ak Parti Gülşehir İlçe Başkanı Çağrı Sönmez, projelerin hızlı bir şekilde yürütülmesinden dolayı Başkan ve ekibine teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın