Başkan Gündüzpolat muhtarlar gününü kutladı

Başkan Gündüzpolat muhtarlar gününü kutladı NEVŞEHİR(MHA) Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, 19 Ekim Muhtarlar gününe ilişkin bir kutlama mesajı yayınladı. Gündüzpolat, “Mahalle yada belediye sınırları içerisinde bulunan köylerde yaşayan vatandaşlar ile ilgili bir takım işleri yerine getiren, halkımız ile devlet kurumları arasında köprü vazifesi gören temsilcilerimizdir. Köylerimizin ve mahallelerimizin ihtiyaçlarını tespit ederek üst makamlara […]

 Başkan Gündüzpolat muhtarlar gününü kutladı

19.10.2020 - 11:20

Güncelleme : 19.10.2020 - 11:21

Başkan Gündüzpolat muhtarlar gününü kutladı

NEVŞEHİR(MHA) Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, 19 Ekim Muhtarlar gününe ilişkin bir kutlama mesajı yayınladı.

Gündüzpolat, “Mahalle yada belediye sınırları içerisinde bulunan köylerde yaşayan vatandaşlar ile ilgili bir takım işleri yerine getiren, halkımız ile devlet kurumları arasında köprü vazifesi gören temsilcilerimizdir. Köylerimizin ve mahallelerimizin ihtiyaçlarını tespit ederek üst makamlara bildirmek suretiyle hizmetin halka daha çabuk ulaşmasını sağlayan, vatandaşların her türlü sıkıntılarında emeğini esirgemeyen gerek milletimizi gerekse devletimizi temsil eden muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın