Başkan Çiftci Memur-Sen genel merkezindeydi

Başkan Çiftci Memur-Sen genel merkezindeydi NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen Nevşehir İl Başkanı ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve genel merkez yöneticileriyle bir araya geldi. Ziyarete ilişkin Başkan Çiftci, “Memur-Sen Genel Merkezimizi ziyaret ederek Genel Başkanımız Sayın Ali Yalçın ve Eğitim Bir Sen Genel Merkez Yönetimi […]

 Başkan Çiftci Memur-Sen genel merkezindeydi

18.09.2020 - 12:48

Güncelleme : 18.09.2020 - 12:49

Başkan Çiftci Memur-Sen genel merkezindeydi

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen Nevşehir İl Başkanı ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve genel merkez yöneticileriyle bir araya geldi.

Ziyarete ilişkin Başkan Çiftci, “Memur-Sen Genel Merkezimizi ziyaret ederek Genel Başkanımız Sayın Ali Yalçın ve Eğitim Bir Sen Genel Merkez Yönetimi Kurulu başkanlarımız ile istişarelerde bulunduk. İlimiz özelinde eğitimcilerin sorunlarını ve fedakar eğitim çalışanlarının haklı isteklerini ifade ettik. İlgi ve alakalından dolayı Genel Merkezimize teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın