Başkan Ateş’ten yürekten bir teşekkür

Başkan Ateş’ten yürekten bir teşekkür NEVŞEHİR(MHA) Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, hafta sonunda belde de düzenlenen ve 3 bine yakın kişinin katıldığı konser programına katılan ve organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti. Başkan Ateş, “Teşekkürler… 28 Mayıs Cumartesi akşamı düzenlediğimiz ve yaklaşık 3000 kişinin katıldığı, Arslanbek Sultanbekov ile Ali Kınık konserimize katılan Ortahisarlı hemşerilerimize ve uzaktan […]

 Başkan Ateş’ten yürekten bir teşekkür

01.06.2022 - 9:17

Güncelleme : 01.06.2022 - 9:17

Başkan Ateş’ten yürekten bir teşekkür

NEVŞEHİR(MHA) Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, hafta sonunda belde de düzenlenen ve 3 bine yakın kişinin katıldığı konser programına katılan ve organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.

Başkan Ateş, “Teşekkürler… 28 Mayıs Cumartesi akşamı düzenlediğimiz ve yaklaşık 3000 kişinin katıldığı, Arslanbek Sultanbekov ile Ali Kınık konserimize katılan Ortahisarlı hemşerilerimize ve uzaktan yakından gelen tüm misafirlerimize, ayrıca organizasyonda emeği geçen Belediyemiz personellerine teşekkür ederim. Yeni etkinliklerimizde tekrar görüşmek dileğiyle” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın