Birlik Başkanı Pınarbaşı Genel Müdür Erkan’ın makamındaydı

Birlik Başkanı Pınarbaşı Genel Müdür Erkan’ın makamındaydı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı. Pandemi döneminde çok ciddi sıkıntılar yaşayan esnaf ve sanatkarın sorunlarına çare bulabilmek için çalışıyor. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Esnaf Sanatkarlar Genel Müdürü Necmettin Erkan’ı makamında ziyaret eden Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, özellikle son […]

 Birlik Başkanı Pınarbaşı Genel Müdür Erkan’ın makamındaydı

09.02.2021 - 10:18

Güncelleme : 09.02.2021 - 10:18

Birlik Başkanı Pınarbaşı Genel Müdür Erkan’ın makamındaydı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı. Pandemi döneminde çok ciddi sıkıntılar yaşayan esnaf ve sanatkarın sorunlarına çare bulabilmek için çalışıyor.

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Esnaf Sanatkarlar Genel Müdürü Necmettin Erkan’ı makamında ziyaret eden Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, özellikle son bir senedir esnaf ve sanatkarın yaşadığı sorunları ve çözüm önerilerini dile getirmek üzere ziyarette bulundu.

Ziyaretinde özellikle pandemi sürecinde kapanan lokantacı, kahvehaneci, çay ocağı, kafeterya ve benzeri esnafın çok ciddi sıkıntılar içerisinde bulunduğunu kaydeden Birlik Başkanı Pınarbaşı, bu konuya bir an önce çözüm üretilmesi gerektiğinin de altını çizdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın