Başkan Ateş, camiler ve din görevlileri haftasını kutladı

Başkan Ateş, camiler ve din görevlileri haftasını kutladı NEVŞEHİR(MHA) Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, camiler ve din görevlileri haftasını kutlayan bir mesaj yayımladı. Ateş, “Camiler aynı safta omuz omuza, diz dize namaz kıldığımız, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik duygularımızı, hoşgörü anlayışımızı güçlendirdiğimiz yerlerdir. Camilerimiz vatan sevgisinin milli bütünlüğün telkin edildiği, şehitlik gazilik ruhunun beslendiği, çalışma azminin, […]

 Başkan Ateş, camiler ve din görevlileri haftasını kutladı

02.10.2021 - 12:02

Güncelleme : 02.10.2021 - 12:02

Başkan Ateş, camiler ve din görevlileri haftasını kutladı

NEVŞEHİR(MHA) Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, camiler ve din görevlileri haftasını kutlayan bir mesaj yayımladı.

Ateş, “Camiler aynı safta omuz omuza, diz dize namaz kıldığımız, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik duygularımızı, hoşgörü anlayışımızı güçlendirdiğimiz yerlerdir. Camilerimiz vatan sevgisinin milli bütünlüğün telkin edildiği, şehitlik gazilik ruhunun beslendiği, çalışma azminin, güzel ahlakın işlendiği dini ve milli kültür ocaklarımızdır. Camiler aynı zamanda birbirimize merhamet etmeyi, acıları paylaşmayı, kimsesiz, yoksul, dul ve yetimlere yardım etme duygularını kazandığımız mabetlerdir. Camiler ve Din Görevlileri haftasının ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, cami yapan, yaptıran, yapımında emeği geçen, din hizmetinde ömür tüketen rahmete kavuşanları rahmetle anıyor, yaşayanlara sağlık, sıhhat ve başarılar diliyor ’Camiler ve Din Görevlileri’ haftasını kutluyor, saygılar sunuyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın