Bağımsız değerlendiriciler görevlendirilecek

Bağımsız değerlendiriciler görevlendirilecek NEVŞEHİR(MHA) Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından 2020 Yılı Sanayi Altyapısının Güçlendirilmesi ile Turizm Altyapısının Güçlendirilmesi Mali Destek Programları kapsamında Ajansa teslim edilen proje başvurularının teknik ve mali değerlendirmesini yapmak üzere bağımsız değerlendiriciler görevlendirilecek. Bağımsız değerlendiriciler teklif çağrısı döneminde oluşturulan bu havuzdan, ilgili alandaki özgeçmiş bilgilerine göre Ajans tarafından seçilecek. Ahiler Kalkınma Ajansında bağımsız […]

 Bağımsız değerlendiriciler görevlendirilecek

17.09.2020 - 12:35

Güncelleme : 17.09.2020 - 12:35

Bağımsız değerlendiriciler görevlendirilecek

NEVŞEHİR(MHA) Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından 2020 Yılı Sanayi Altyapısının Güçlendirilmesi ile Turizm Altyapısının Güçlendirilmesi Mali Destek Programları kapsamında Ajansa teslim edilen proje başvurularının teknik ve mali değerlendirmesini yapmak üzere bağımsız değerlendiriciler görevlendirilecek.

Bağımsız değerlendiriciler teklif çağrısı döneminde oluşturulan bu havuzdan, ilgili alandaki özgeçmiş bilgilerine göre Ajans tarafından seçilecek.

Ahiler Kalkınma Ajansında bağımsız değerlendirici olarak görev yapmak isteyen adayların 30 Ekim 2020 Cuma günü saat 17.00’ye kadar, öncelikli olarak Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi’ne (KAYS) “Bağımsız Değerlendirici” olarak kaydolmaları ve sistem tarafından istenen bilgileri eksiksiz olarak doldurmaları gerekiyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın