Aziz Şehitlerimizi, Kahraman Gazilerimizi minnetle anıyoruz

Aziz Şehitlerimizi, Kahraman Gazilerimizi minnetle anıyoruz NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Genel Meclisi Başkanı Dinç, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümünde darbe girişiminin önlenmesinde en büyük katkıyı sağlayan Şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle andıklarını söyledi. 15 Temmuz gecesi Türk Milletinin destansı bir milli mücadele örneği sergilediğine dikkat Başkan Gürbüz Dinç, “15 Temmuz 2016 günü gecesinde FETÖ / PDY […]

 Aziz Şehitlerimizi, Kahraman Gazilerimizi minnetle anıyoruz

14.07.2021 - 10:25

Güncelleme : 14.07.2021 - 10:25

Aziz Şehitlerimizi, Kahraman Gazilerimizi minnetle anıyoruz

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Genel Meclisi Başkanı Dinç, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümünde darbe girişiminin önlenmesinde en büyük katkıyı sağlayan Şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle andıklarını söyledi.

15 Temmuz gecesi Türk Milletinin destansı bir milli mücadele örneği sergilediğine dikkat Başkan Gürbüz Dinç, “15 Temmuz 2016 günü gecesinde FETÖ / PDY terör örgütü mensubu vatan hainlerinin kalkışması ile yapılan darbe teşebbüsü, milletin ortak mücadeleci iradesi ve devletin tüm kurumlarının kararlılığı ile başarısız olmuştur. Vatan hainlerinin kalkışması ile yapılan darbe teşebbüsü sonrası ırk, dil, din, mezhep ve siyaset ayırımı yapmadan demokrasimize sahip çıkan Aziz Milletimiz, Nevşehirli hemşerilerimiz sokaklara, meydanlara inerek, namlulara, tanklara, helikopterlere, uçaklara karşı bir kez daha istiklali ve istikbali için destansı bir mücadele vermiştir. Milli birlik ve beraberlik ruhunun yeniden canlanmasını sağlayarak ölümsüzleştiren, vatan mevzu bahis olduğunda tek yürek olduğumuzu bize hatırlatan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımızı arz eder, bu anlamlı gün vesilesiyle, Vatanımız, Bayrağımız ve değerlerimiz için canla başla mücadele ederek şehit düşen Aziz Şehitlerimize Allah’tan rahmet diler, Kahraman Gazilerimizi de minnet ve şükranla anıyorum. 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” nü en içten dileklerimle kutlar selam ve saygılarımı sunarım” ifadelerine yer verdi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın