Ayşe Paslanmaz’ın Konuğu, Ali Kemikkıran Konuk Oldu.

Ayşe Paslanmaz’ın Konuğu, Ali Kemikkıran Konuk Oldu. AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, bugün 96.5 frekansında yayın yapmakta olan Radyo 50’de yayınlanan “Gündem Özel” programında şair, yazar, gazeteci ve iş insanı Ayşe Paslanmaz’ın canlı yayın konuğu oldu, Dinleyicilere radyo programından seslendi. Gazeteci Ayşe Paslanmaz’ın hazırlayıp sunduğu program saat 15.00’da başladı yaklaşık 1 Saat 47 […]

 Ayşe Paslanmaz’ın Konuğu, Ali Kemikkıran Konuk Oldu.

24.01.2023 - 9:14

Güncelleme : 24.01.2023 - 9:14
Ayşe Paslanmaz’ın Konuğu, Ali Kemikkıran Konuk Oldu.
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, bugün 96.5 frekansında yayın yapmakta olan Radyo 50’de yayınlanan “Gündem Özel” programında şair, yazar, gazeteci ve iş insanı Ayşe Paslanmaz’ın canlı yayın konuğu oldu, Dinleyicilere radyo programından seslendi.
Gazeteci Ayşe Paslanmaz’ın hazırlayıp sunduğu program saat 15.00’da başladı yaklaşık 1 Saat 47 Dakika kesintisiz süren program radyo ve arabalardan 96.5 frekansından, İnternette www.radyo50.com adresinden ile www.kapadokyahaber.com.tr sitesinden canlı yayın dinlendi.
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, programda Paslanmaz’ın sorularını yanıtlayarak AK Parti’nin yürüttüğü çalışmalara ve gündeme dair açıklamalarda bulundu.
Nevşehir ve ülke gündemine dair her şeyin konuşulduğu radyo programı “Ayşe Paslanmaz’la Gündem Özel”de “Canlı Yayın”da gelen mesajları ve Paslanmaz’ın sorularını yanıtladı.Yayından satır başları:
Yayında 20 Milyon Dolarlık Yolsuzluk İddiasını ve gündeme ait soruları Kemikkıran Cevapladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın