Anadolu Vakfı Başkanı Yazıcı Kadıncık derneğindeydi

Anadolu Vakfı Başkanı Yazıcı Kadıncık derneğindeydi NEVŞEHİR(MHA) Ünlü iş insanlarından, Anadolu Grubu Anadolu Vakfı’nın başkanı Nilgün Yazıcı, İş İnsanı Muzaffer Leblebici ve eşleri Aylin Leblebici ile birlikte İl Emniyet Müdürünün eşi Seçgin Artunay, Nevşehir milletvekili Yücel Menekşe’nin danışmanı Yasin Ödünçalmaz, Hacıbektaş İlçe Kaymakamı Kübra Kurtoğlu’nu ziyaret etti. Kaymakamlığın destekleri ile kurulan Kadıncık Ana Kadın Kooperatifini […]

 Anadolu Vakfı Başkanı Yazıcı Kadıncık derneğindeydi

17.10.2020 - 12:56

Güncelleme : 17.10.2020 - 12:56

Anadolu Vakfı Başkanı Yazıcı Kadıncık derneğindeydi

NEVŞEHİR(MHA) Ünlü iş insanlarından, Anadolu Grubu Anadolu Vakfı’nın başkanı Nilgün Yazıcı, İş İnsanı Muzaffer Leblebici ve eşleri Aylin Leblebici ile birlikte İl Emniyet Müdürünün eşi Seçgin Artunay, Nevşehir milletvekili Yücel Menekşe’nin danışmanı Yasin Ödünçalmaz, Hacıbektaş İlçe Kaymakamı Kübra Kurtoğlu’nu ziyaret etti.

Kaymakamlığın destekleri ile kurulan Kadıncık Ana Kadın Kooperatifini ziyaret ettiler. Kooperatife bir adet paketleme cihazı hediye sözü veren Muzaffer Leblebici ve eşine katkılarından dolayı dernek yönetimi teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın