Anadolu Lisesinde duygusal veda

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir merkez Anadolu Lisesi müdür yardımcısı Ahmet Doğan, Gülşehir Anadolu Lisesi Müdürlüğü görevine atandı. Nevşehir Anadolu Lisesi Müdürü Rüstem Acar, görev süresi içerisinde fedakar çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür plaketi takdim etti. Duygusal bir veda’nın gerçekleştiği ana ilişkin, “Zaman! Bir veda vakti gibi çökünce sinesine insanın, heybesine koyup yokluğunu çekiverir ardından kırılası kapıları… Gözü göğsü […]

 Anadolu Lisesinde duygusal veda

18.09.2020 - 12:50

Güncelleme : 18.09.2020 - 12:50

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir merkez Anadolu Lisesi müdür yardımcısı Ahmet Doğan, Gülşehir Anadolu Lisesi Müdürlüğü görevine atandı.

Nevşehir Anadolu Lisesi Müdürü Rüstem Acar, görev süresi içerisinde fedakar çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür plaketi takdim etti.

Duygusal bir veda’nın gerçekleştiği ana ilişkin, “Zaman! Bir veda vakti gibi çökünce sinesine insanın, heybesine koyup yokluğunu çekiverir ardından kırılası kapıları… Gözü göğsü gibi yaşlı, ter, emek! birazcıkta hatır bırakır sililesi kirpiklerin üstüne. Ahh.. kanadını gök yaptığımız, kar gibi beyâz ama suyu az bizi, doruklarında taşıyan Dağ! Şimdi karlar gibi kış bekler yazda göğsümüz. Aksın bakalım. Olukları tıkayan halimiz, halden hale geçip bir ırmak yatağından ummana ulaşır elbet. Rabbim gittiğin yerleri cınganla aydınlatsın. Mumun erimesin, kibritin tükenmesin. Müdür Yardımcımız Ahmet Doğan Hocamız, bugün okulumuz ile ilişiğini kesti, Okul Müdürümüz Rüstem Acar, görevindeki başarılarından dolayı okulumuz adına plaket takdim etti. Okuldaki öğretmenlerle vedalaşıp Gülşehir Anadolu Lisesinde Müdür olarak göreve başladı. Yeni görev yerinde Başarılar diliyor, ülkemiz ve milletimiz adına hayırlı çalışmalarda bulunmasını niyaz ediyoruz” paylaşımında bulunuldu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın