“Amacımız kadınlarımızı sosyal hayata katabilmek”

“Amacımız kadınlarımızı sosyal hayata katabilmek” NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde kuruluşunu tamamlayan Ürgüp Evrensel Kadınlar Derneği Başkanı Hülya Gürdal Bilen, Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü’yü makamında ziyaret etti. Ziyaretinde Ürgüp Evrensel Kadınlar Derneğinin kurulma amaçları, hedefleri ve projeleriyle ilgili Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü’yü bilgilendiren Başkan Bilen, “Derneğimizi kurmakta ki en önemli amacımız bölge kadınlarını sosyal hayata […]

 “Amacımız kadınlarımızı sosyal hayata katabilmek”

01.02.2021 - 12:22

Güncelleme : 01.02.2021 - 12:22

“Amacımız kadınlarımızı sosyal hayata katabilmek”

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde kuruluşunu tamamlayan Ürgüp Evrensel Kadınlar Derneği Başkanı Hülya Gürdal Bilen, Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü’yü makamında ziyaret etti.

Ziyaretinde Ürgüp Evrensel Kadınlar Derneğinin kurulma amaçları, hedefleri ve projeleriyle ilgili Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü’yü bilgilendiren Başkan Bilen, “Derneğimizi kurmakta ki en önemli amacımız bölge kadınlarını sosyal hayata kazandırmak. Bölgenin bir turizm yöresi olması itibariyle kadınlarımızın el birliğiyle yapabilecekleri bir çok etkinlik ve proje var. Dernek olarak yapmayı planladığımız projelerle kadınlarımıza sosyal hayata katarken aynı zamanda maddi olarak ta ev ekonomilerine katkı sağlayabilmelerini sağlamak istiyoruz. Bu konuda bölgemizdeki tüm yerel yönetimlerin desteklerini bekliyoruz” dedi.

Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü, Ürgüp Evrensel Kadınlar Derneği Başkanı Hülya Gürdal Bilen ve yönetimine başarılar dileyerek, ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Söz konusu ziyarete Uçhisar Belediyesi Meclis Üyesi Muzaffer Tutan’da katıldı.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın