Aman Allah’ım bu ne biçim düzen?

Aman Allah’ım bu ne biçim düzen? NEVŞEHİR(MHA) Yeniden Refah Partisinin genç İl Başkanı Aldulgani Altınışık, Nevşehir’deki kiralık işyerleri ve kira fiyatlarından bir hayli dertli. Parti il binasını taşımaya hazırlanan ve bir süredir partinin tüm faaliyetlerine uygun fiziki şartlarda ve uygun bir kira fiyatında yer arayan Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Abdulgani Altınışık, Nevşehir’de adeta tekelleşen […]

 Aman Allah’ım bu ne biçim düzen?

26.10.2020 - 12:54

Güncelleme : 26.10.2020 - 12:54

Aman Allah’ım bu ne biçim düzen?

NEVŞEHİR(MHA) Yeniden Refah Partisinin genç İl Başkanı Aldulgani Altınışık, Nevşehir’deki kiralık işyerleri ve kira fiyatlarından bir hayli dertli.

Parti il binasını taşımaya hazırlanan ve bir süredir partinin tüm faaliyetlerine uygun fiziki şartlarda ve uygun bir kira fiyatında yer arayan Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Abdulgani Altınışık, Nevşehir’de adeta tekelleşen kiralık işyerlerinden dert yandı.

Başkan Altınışık, “Bu konuyu genelde kimse dile getirmiyor. Zira Nevşehir’de ne yazık ki kiralık işyerlerinin büyük bir bölümü 4-5 zengin ailenin tekeline girmiş. Kimsenin malında mülkünde gözümüz yok. Ancak bu durum özellikle kiralık işyeri arayan, ev arayanların mağduriyetine neden oluyor. Aynı düşünce yapısını paylaşan söz konusu kesim ne yazık ki özellikle konu bir siyasi partiye kiralık işyeri vermekte her nedense farklı tavırlar içerisine giriyor. Bu memleket hepimizin. Herhangi bir siyasi parti ayırımı yapılmaksızın söz konusu adeta tekelleşen bu insanları insafa davet ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın