ALTINYILDIZLILAR YAZAR BESTAMİ YAZGAN İLE SÖYLEŞİDE

ALTINYILDIZLILAR YAZAR BESTAMİ YAZGAN İLE SÖYLEŞİDE   Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri 25 Nisan Pazartesi günü Eğitimci Yazar Bestami Yazgan ile buluştular.   Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak öğrencilerimize okuma alışkanlığı kazandırmayı son derece önemsiyoruz. Kurum olarak çocuklarımızın daha ilkokul sıralarında yazarlarla tanışıp üretken birer birey olmalarını sağlamak amacıyla bu seneki Kütüphaneler Haftasında öğrencilerimizin düzeyine uygun kitap […]

 ALTINYILDIZLILAR YAZAR BESTAMİ YAZGAN İLE SÖYLEŞİDE

26.04.2022 - 14:26

Güncelleme : 26.04.2022 - 14:26

ALTINYILDIZLILAR YAZAR BESTAMİ YAZGAN İLE SÖYLEŞİDE

 

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri 25 Nisan Pazartesi günü Eğitimci Yazar Bestami Yazgan ile buluştular.

 

Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak öğrencilerimize okuma alışkanlığı kazandırmayı son derece önemsiyoruz. Kurum olarak çocuklarımızın daha ilkokul sıralarında yazarlarla tanışıp üretken birer birey olmalarını sağlamak amacıyla bu seneki Kütüphaneler Haftasında öğrencilerimizin düzeyine uygun kitap yazan yazarlarla tanışmalarını sağlıyoruz. Etkinliklerimiz kapsamında öğrencilerimiz, okuma serüvenlerine sonsuz ufuklar açacak yazarlarla buluşuyorlar. Öğrenciler, kitaplarını okuyup eserleri üzerine inceleme yaptıkları yazarlarla sohbet etme şansı yakalarken okulumuzda açılan stantlardan da kütüphaneleri için kitap seçme fırsatı yakalıyorlar. Okuma becerisinin hayatın bütün aşamalarına yayılan bir alışkanlık haline gelmesi ve kitap okuma bilincinin yerleşmesi için yıl boyunca desteklediğimiz ve okumaya yönlendirdiğimiz öğrenciler, gelenekselleşmiş olan kitap şenliği ile kitapların zengin ve renkli dünyasıyla iç içe olup, kitaplarını okudukları yazarlarla bir araya geliyorlar.

 

Bu kapsamda kitap dostu, çocuk kitapları yazarı Sayın BESTAMİ YAZGAN bugün öğrencilerimizle bir araya geldi. Başımın Tacı Aile Ağacı, Kalbim Çiçek Açıyor, Mutluluğun Formülü ve daha birçok kitapları olan yazarımız öğrencilerimizin merak ettiği sorulara da cevap verdi.

 

Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak bu keyifli söyleşi, etkinlik ve imza günü için kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın