15 personel sınava girdi

Koronavirüs tedbirleri gereği daha önce iptal edilen Milli Eğitim Bakanlığı Personel Unvan Değişikliği Sınavları (UDS) ilimizde 2-3 Mart tarihleri arasında elektronik olarak yapılmaya başlandı. Müdürlüğümüz personellerinden teknik kadrolara atanmak isteyen ve durumları Unvan Değişikliği Sınavlarına girme şartlarına uyan 15 personelimiz ilimiz e-sınav merkezinde bugün sınava girdi. Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR e-sınav merkezini ziyaret […]

 15 personel sınava girdi

03.03.2021 - 10:14

Güncelleme : 03.03.2021 - 10:14

Koronavirüs tedbirleri gereği daha önce iptal edilen Milli Eğitim Bakanlığı Personel Unvan Değişikliği Sınavları (UDS) ilimizde 2-3 Mart tarihleri arasında elektronik olarak yapılmaya başlandı. Müdürlüğümüz personellerinden teknik kadrolara atanmak isteyen ve durumları Unvan Değişikliği Sınavlarına girme şartlarına uyan 15 personelimiz ilimiz e-sınav merkezinde bugün sınava girdi.

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR e-sınav merkezini ziyaret ederek  sınav görevlilerinden bilgi aldı. Sınava girecek adaylara başarılar dileyen Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR  “e-sınav merkezinde sınav evrakı basılmadan hızlı ve güvenli bir şekilde sınavlarımız yapılıyor. Böylece çağımızın da gereklerine uygun olarak teknik imkânlarla kâğıt israfına gerek kalmadan sınavlar gerçekleştiriliyor. ” diyerek görevlilere teşekkür etti.

Milli Eğitim Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı (UDS) e-sınav merkezimizde 2 Mart Salı günü üç oturum, 3 Mart Çarşamba günü iki oturum şeklinde yapılacaktır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın