ALTINYILDIZ’DA 1.SINIF ÖĞRETMENLERİ

ALTINYILDIZ’DA 1.SINIF ÖĞRETMENLERİ Nevşehir’de Eğitim’in Lideri Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2021-2022 öğretim yılı 1.sınıf öğretmenlerini belirledi. “ Bu öğretim yılı Altınyıldız İlköğretim Kurumu 4. Sınıflarımızı okutan sınıf öğretmenlerimiz Sayın AYŞE ZAĞLANMIŞ , Sayın ÇETİN BUZLUK, Sayın SANİYE İNAN ve Sayın YEŞİM IŞIKTAŞ ile 4 yıllık yeni sözleşme yenilenmiştir. Ayrıca ilimiz Merkez Turgut Akdevelioğlu ilkokulunda Sınıf öğretmeni […]

 ALTINYILDIZ’DA 1.SINIF ÖĞRETMENLERİ

24.11.2020 - 11:22

Güncelleme : 24.11.2020 - 11:22

ALTINYILDIZ’DA 1.SINIF ÖĞRETMENLERİ

Nevşehir’de Eğitim’in Lideri Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2021-2022 öğretim yılı 1.sınıf öğretmenlerini belirledi.

“ Bu öğretim yılı Altınyıldız İlköğretim Kurumu 4. Sınıflarımızı okutan sınıf öğretmenlerimiz Sayın AYŞE ZAĞLANMIŞ , Sayın ÇETİN BUZLUK, Sayın SANİYE İNAN ve Sayın YEŞİM IŞIKTAŞ ile 4 yıllık yeni sözleşme yenilenmiştir. Ayrıca ilimiz Merkez Turgut Akdevelioğlu ilkokulunda Sınıf öğretmeni olarak görev yapan ve ilimizin en başarılı öğretmenlerinden biri olan Sayın TUNCAY BAKTI’ da Altınyıldız ailesine katılmıştır.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Müdürü Sayın MEHMET ERAVCI yaptığı açıklamada ‘Düşünme, anlama ve sorun çözme becerisi gelişmiş, insanlığın ve demokrasinin temel değerlerini ve milli kültürü içselleştirmiş, iletişime ve paylaşıma açık, sanat becerisi gelişmiş, özgüveni ve sorumluluk bilinci yüksek, girişimci, yaratıcı, yenilikçi, sağlıklı ve mutlu bireylerin yetişmesine ortam ve imkan sağlamak adına 2021-2022 öğretim yılı için gücümüze güç katarak ilerliyoruz. Şu anda 4.sınıflarımızı okutmakta olan okulumuz başarılı öğretmenleri Sayın AYŞE ZAĞLANMIŞ , Sayın ÇETİN BUZLUK, Sayın SANİYE İNAN ve Sayın YEŞİM IŞIKTAŞ’ öğretmenlerimizle birlikte Sayın TUNCAY BAKTI beyde Altınyıldız ailesine katılmış olmasından dolayı son derece mutluyuz. Ayrıca gelecek öğretim yılı 1.sınıflarımızın İngilizce öğretmeni olarak da Sayın ZEHRA MANGÖR görev yapacaktır.

2021-2022 öğretim yılında Öğretmenlerimizin Aklın ve bilimin ışığında yüreği vatan ,millet ve bayrak sevgisi ile çarpan nesiller yetiştirmelerini temenni ediyor, sağlıklı ,huzurlu, mutlu ve başarılı bir yıl temenni ediyoruz ‘ ifadelerine yer verdi.

Nevşehir’in ve Türkiye’nin Eğitimde gururu olan ALTINYILDIZ ailesine şimdiden 2021-2022 öğretim yılında başarılar diliyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın