ALTINYILDIZ KOLEJİNDE ONLİNE VELİ TOPLANTISI

ALTINYILDIZ KOLEJİNDE ONLİNE VELİ TOPLANTISI Altınyıldız Koleji Fen –Anadolu Lisesinde 2020-2021 öğretim yılı 2. veli toplantımız online olarak 13.12.2020 Pazar günü velilerimizin yoğun katılım ve ilgileri ile gerçekleştirildi. Online veli toplantısında öncelikle sağlık durumlarımız, günlük aktivite ve planlamalar, online ders –etüt- deneme sınavları ve online derslerin sonradan takip ve değerlendirilmesi, rehberlik hizmetleri ve pandemi sürecindeki […]

 ALTINYILDIZ KOLEJİNDE ONLİNE VELİ TOPLANTISI

14.12.2020 - 11:13

Güncelleme : 14.12.2020 - 11:13

ALTINYILDIZ KOLEJİNDE ONLİNE VELİ TOPLANTISI

Altınyıldız Koleji Fen –Anadolu Lisesinde 2020-2021 öğretim yılı 2. veli toplantımız online olarak 13.12.2020 Pazar günü velilerimizin yoğun katılım ve ilgileri ile gerçekleştirildi.

Online veli toplantısında öncelikle sağlık durumlarımız, günlük aktivite ve planlamalar, online ders –etüt- deneme sınavları ve online derslerin sonradan takip ve değerlendirilmesi, rehberlik hizmetleri ve pandemi sürecindeki seminer çalışması konuları karşılıklı olarak konuşularak değerlendirmeler yapıldı.

Altınyıldız Koleji farkının birkez daha pandemi sürecindeki uzaktan eğitim kalitesi ile okuldan, yöneticilerden, öğretmenlerin ilgi alaka ve öğrenci takip çalışmalarının, hizmet sunumlarının, takdire şayan olduğunu ilettiler.

Altınyıldız Eğitim Kurumlarının eğitim–öğretim, rehberlik ve yönlendirme çalışmalarında Pandemi sürecini çok iyi yönettiğini, kendilerinin de bu büyük Altınyıldız eğitim ailesinde bulunmaktan memnuniyetlerin dile getirdiler.

Altınyıldız Koleji Fen–Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik olarak Klinik Psikolog-Psikolojik Danışman Sayın İzzet ÖZER pazar akşamı öğrencilerle online seminerde bir araya gelerek bireyin başarıda takip edeceği altın prensipleri vurgulayarak karşılıklı etkileşimli sohbet ortamanda ki seminer de memnuniyet verici özel dakikalar yaşandı.

Seminer sonrası öğrenci ve velilerimiz de, öğrenci ve velilere yönelik gelişim seminerlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Veli ve öğrencilerimiz bu hafta sonu düzenlenen seminer ve veli toplantılarının kendileri adına oldukça verimli geçtiğini belirttiler.

Veli, öğretmen ve öğrenci iletişimin en güçlü şekilde sağlandığı veli toplantısına katılımlarından dolayı tüm velilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederek sağlık, mutluluk dolu günler dileriz.

14.12.2020

Ö

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın