ALTINYILDIZ KOLEJİ MÜDÜRÜ; ÖZKAN KILINÇ’TAN LGS MESAJI

ALTINYILDIZ KOLEJİ MÜDÜRÜ; ÖZKAN KILINÇ’TAN LGS MESAJI   Türkiye’nin Örnek Okulu Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Özkan KILINÇ, 06.06.2021 tarihinde gerçekleştirilecek olan LGS için bir mesaj yayınlayarak tüm öğrencilere başarılar diledi. İlgili Haber MHP’de devir teslim töreni yapıldı Özkan KILINÇ mesajında: “LGS’ye girecek olan tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Zor şartlar altında geceli gündüzlü, yıllardır […]

 ALTINYILDIZ KOLEJİ MÜDÜRÜ; ÖZKAN KILINÇ’TAN LGS MESAJI

05.06.2021 - 11:26

Güncelleme : 05.06.2021 - 11:26

ALTINYILDIZ KOLEJİ MÜDÜRÜ; ÖZKAN KILINÇ’TAN LGS MESAJI

 

Türkiye’nin Örnek Okulu Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Özkan KILINÇ, 06.06.2021 tarihinde gerçekleştirilecek olan LGS için bir mesaj yayınlayarak tüm öğrencilere başarılar diledi.

Özkan KILINÇ mesajında: “LGS’ye girecek olan tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Zor şartlar altında geceli gündüzlü, yıllardır büyük emeklerle sınava hazırlanan tüm öğrencileri ve ailelerini tebrik ediyorum.

Öğrencilerini pandemi döneminde bile eksiksiz yetiştirebilmek için fedakârca çalışan tüm öğretmenleri ve kurumları takdir ediyoruz.

Altınyıldız Eğitim Kurumu Fen ve Anadolu Lisesi, kurulduğu günden bugüne kadar Üniversite sınavlarında Nevşehir birinciliklerini ve Türkiye derecelerini elde etmiş ve yıllardır Nevşehir ‘in ve Türkiye’nin en başarılı okulları arasında yer almıştır.

Elde ettiği akademik ve sınav başarılarıyla, bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda kazandığı Türkiye ve Dünya dereceleri ile eğitimde örnek uygulamalarıyla TÜRKİYE’NİN ÖRNEK OKULU vasfını Altınyıldız Eğitim Kurumları gururla taşımaktadır.

Türkiye’nin en iyi okul yerleşkesinden birine sahip olan Altınyıldız Eğitim Kurumları, öğrencilerine sunduğu mükemmel öğretim imkânları, sosyal yaşam alanlarıyla “aklın ve bilimin ışığında” Türkiye’nin gelecekteki liderlerini yetiştirmeye devam edecek.

Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi mezun verdiği, 19 yılda 1504 öğrencisini Türkiye’nin seçkin üniversitelerine yerleşmiştir.

Önceki yıllarda olduğu gibi 2020 üniversite sınavlarında Nevşehir ve Türkiye derecelerini kazanan ‘‘Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi”,

2021-2022 lise kayıtlarında Nevşehir’in en çok tercih edilen Fen ve Anadolu Lisesi olmaya devam ediyor.

Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerine, öğretmenlerine ve velilerine teşekkür ediyor, 06 Haziran 2021 tarihinde yapılacak Lise Giriş Sınavında tüm öğrencilere başarılar diliyorum.” dedi.

“Başarılı bir gelecek, iyi bir üniversite için Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi’’

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın