NESİAD’dan Nevşehir SMMMO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

NESİAD’dan Nevşehir SMMMO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (NESİAD) Yönetim kurulu Başkanı Mustafa ERTAŞ ve üyeleri Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası(SMMMO) Başkanlığına seçilen Filiz Sayın ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 06.06.2021 tarihinde Nevşehir SMMMO odasında gerçekleştirilen ziyarete NESİAD Başkanı Mustafa Ertaş, Başkan Yardımcıları Mehmet Kahraman, Arif […]

 NESİAD’dan Nevşehir SMMMO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

07.06.2022 - 7:31

Güncelleme : 07.06.2022 - 7:31

NESİAD’dan Nevşehir SMMMO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti
Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (NESİAD) Yönetim kurulu Başkanı Mustafa ERTAŞ ve üyeleri Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası(SMMMO) Başkanlığına seçilen Filiz Sayın ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

06.06.2021 tarihinde Nevşehir SMMMO odasında gerçekleştirilen ziyarete NESİAD Başkanı Mustafa Ertaş, Başkan Yardımcıları Mehmet Kahraman, Arif Öbekli, Yönetim kurulu üyeleri Hamdi Dinler, Yüksel Gizligider ve Tolga Kadıoğlu katıldı.
NESİAD Başkanı Ertaş, SMMM başkanlığna seçilen Filiz Sayın ve yönetimini tebrik ederek, dönemin kendileri için başarılı geçmesini temenni etti.
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Filiz Sayın ise gerçekleştirilen ziyaretten memnun oldıklarını, NESİAD Başkanı Ertaş ve Yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. NESİAD ve Nevşehir SMMMO olarak güzel çalışmalar yapmayı temenni etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın