ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİNDE 2022 ÜNİVERSİTE SINAVI MUTLULUĞU VE GURURU!

ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİNDE 2022 ÜNİVERSİTE SINAVI MUTLULUĞU VE GURURU!   Altınyıldız Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu Lisesi, kurulduğu günden bugüne kadar Üniversite sınavlarında Nevşehir birinciliklerini ve Türkiye derecelerini elde etmiş ve yıllardır Nevşehir’in ve Türkiye’nin en başarılı okulları arasında yer almaktadır. İlgili Haber Nevşehir Oda ve Borsa Heyeti TOBB’un 70. Kuruluş Yıldönümü Etkinliğinde… […]

 ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİNDE 2022 ÜNİVERSİTE SINAVI MUTLULUĞU VE GURURU!

21.06.2022 - 13:20

Güncelleme : 21.06.2022 - 13:20

ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİNDE 2022 ÜNİVERSİTE SINAVI MUTLULUĞU VE GURURU!

 

Altınyıldız Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu Lisesi, kurulduğu günden bugüne kadar Üniversite sınavlarında Nevşehir birinciliklerini ve Türkiye derecelerini elde etmiş ve yıllardır Nevşehir’in ve Türkiye’nin en başarılı okulları arasında yer almaktadır.

Mezun verdiği 20 yıldır binlerce öğrenciyi en başarılı üniversitelere yerleştiren Türkiye’nin en seçkin öğretmen kadrolarından birisine sahip olan Altınyıldız Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu Lisesi, başarılarını 2022 YKS, Üniversite Sınavlarında devam ettirmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyor.

Altınyıldız Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu Lisesi öğrencileri 2022 Üniversite Sınavında Nevşehir Birinciliklerini kazanarak yeni Türkiye derecelerini Nevşehir’e kazandıracaklarını söylediler. Yetişmelerinde emeklerini esirgemeyen, yöneticilerine, öğretmenlerine ve ailelerine teşekkür ettiler.

Altınyıldız ailesi olarak, her yıl büyük başarı gösteren öğrencilerimizin 2022 Üniversite sınavlarında yine Nevşehir’in ve Türkiye’nin gururu olacak başarılar kazanacaklarından dolayı mutluyuz, gururluyuz.

Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın