ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN BÜYÜK BAŞARI

    Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi Öğrencilerinin Türkiye Geneli Denemelerdeki Büyük Başarısı   Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi öğrencileri, 2021 Ocak ayında yapılan KAREKÖK ve ÖZDEBİR yayınları Türkiye Geneli denemelerde elde ettikleri başarılar ile online eğitimde de Altınyıldız Koleji farkını ortaya koydular. KAREKÖK yayınları Türkiye Geneli sınavında Altınyıldız Koleji Fen Lisesi 9.Sınıf öğrencisi Mehmet […]

 ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN BÜYÜK BAŞARI

21.01.2021 - 13:42

Güncelleme : 21.01.2021 - 13:42

 

 

Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi Öğrencilerinin Türkiye Geneli Denemelerdeki Büyük Başarısı

 

Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi öğrencileri, 2021 Ocak ayında yapılan KAREKÖK ve ÖZDEBİR yayınları Türkiye Geneli denemelerde elde ettikleri başarılar ile online eğitimde de Altınyıldız Koleji farkını ortaya koydular.

KAREKÖK yayınları Türkiye Geneli sınavında Altınyıldız Koleji Fen Lisesi 9.Sınıf öğrencisi Mehmet Fatih ŞAHİN Türkiye 2.si, Elif Azra KARAKOÇ aynı puanla Türkiye 2.si, Rana KARA Türkiye 4.sü, Gülsena KUMBIÇAK aynı puanla Türkiye 4.lüğü derecelerini alarak, Türkiye Geneli ilk 50’de 10 Aytınyıldız Fen Lisesi öğrencisi yer almıştır.

10.Sınıf öğrencilerinden Furkan EREN Türkiye 14.sü, Berkay Hasan USLU Türkiye 47.si, 11.Sınıf öğrencimiz Ayşe Rüveyda ÇİFTCİ Türkiye 24.sü olmuştur.

ÖZDEBİR yayınları Türkiye Geneli TYT-AYT sınavında Altınyıldız Fen Lisesi öğrencilerinden Berke YAĞMUROĞLU il 2.si. Saadet ÖZER il 3.sü, Göktürk GÖK il 4.lüğü derecelerini almışlardır.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Özel Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Özkan KILINÇ; ‘‘ Pandemi sürecinde öğretmenlerimiz emeklerini esirgemeden online derslerde öğrencilerimize eğitim vermektedirler. Sabırla işleyen bu süreçte öğrencilerimizin başarıları için uzaktan her türlü desteği veriyoruz ve yanlarında duruyoruz. Türkiye Geneli denemelerde öğrencilerimizin elde ettiği bu başarılar tüm Altınyıldız ailesine büyük moral vermektedir. Emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür eder, öğrencilerimizi ve velilerini tebrik ederiz. dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın