ALTINYILDIZ FEN LİSELİ ALTIN GENÇLERDEN ULUSLARARASI TEMSİLCİLİK ÖDÜLLERİ

ALTINYILDIZ FEN LİSELİ ALTIN GENÇLERDEN ULUSLARARASI TEMSİLCİLİK ÖDÜLLERİ Türkiye’nin Örnek Okulu Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi başarılarına bir yenisini daha ekledi. 2020 Ulusal ve Uluslararası Bilimsel Olimpiyat Yarışmalarında Matematik-Bilgisayar alanında bir başarı daha kazandı. BUCA IMSEF 2020 ulusal proje yarışmasında Matematik-Bilgisayar kategorisinde Danışmanlığını Matematik Öğretmenimiz Sayın Mahmut ÖZLÜ’nün yaptığı, öğrencilerimiz Ayşe Rüveyda ÇİFTÇİ ve Göktürk […]

 ALTINYILDIZ FEN LİSELİ ALTIN GENÇLERDEN ULUSLARARASI TEMSİLCİLİK ÖDÜLLERİ

26.12.2020 - 12:07

Güncelleme : 26.12.2020 - 12:07

ALTINYILDIZ FEN LİSELİ ALTIN GENÇLERDEN ULUSLARARASI TEMSİLCİLİK ÖDÜLLERİ

Türkiye’nin Örnek Okulu Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi başarılarına bir yenisini daha ekledi.

2020 Ulusal ve Uluslararası Bilimsel Olimpiyat Yarışmalarında Matematik-Bilgisayar alanında bir başarı daha kazandı. BUCA IMSEF 2020 ulusal proje yarışmasında Matematik-Bilgisayar kategorisinde Danışmanlığını Matematik Öğretmenimiz Sayın Mahmut ÖZLÜ’nün yaptığı, öğrencilerimiz Ayşe Rüveyda ÇİFTÇİ ve Göktürk GÖK’ ün hazırladığı “ Fibonacci ile Şifreleme’’ projesi Türkiye de 16 proje içerisinde finallere katılmaya hak kazanmıştı.

14-18 Aralık 2020 tarihinde online olarak gerçekleşen Türkiye finalinde proje sunumlarında öğrencilerimiz Göktürk GÖK ve Ayşe Rüveyda ÇİFTÇİ üstün başarı göstererek ülkemizi ve okulumuzu yurt dışında temsil etme hakkı kazanmıştır.

(IYSA-ISIF INDONESIA) yapılacak uluslararası proje yarışmasında ülkemizi Bilgisayar -Matematik alanında tek temsilcisi olan öğrencilerimizi ve öğretmenizi tebrik eder, başarılarının devamını diliyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın