Altınsoy Bahçeli köyündeydi

Altınsoy Bahçeli köyündeydi NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Ürgüp İlçe Başkanı Fulya Gülşen Altınsoy, Pandemi koşullarına rağmen fırsat buldukça ilçeye bağlı köy ve kasabalarda halkın sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Ürgüp İlçesine bağlı Bahçeli köyünde köy sakinleriyle bir araya gelen CHP Ürgüp İlçe Başkanı Fulya Gülşen Altınsoy, yörede depoculuk yapan esnaflarında sorunlarını dinledi. Depoculuğun oldukça zor ve […]

 Altınsoy Bahçeli köyündeydi

21.01.2021 - 13:35

Güncelleme : 21.01.2021 - 13:35

Altınsoy Bahçeli köyündeydi

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Ürgüp İlçe Başkanı Fulya Gülşen Altınsoy, Pandemi koşullarına rağmen fırsat buldukça ilçeye bağlı köy ve kasabalarda halkın sorunlarını dinlemeye devam ediyor.

Ürgüp İlçesine bağlı Bahçeli köyünde köy sakinleriyle bir araya gelen CHP Ürgüp İlçe Başkanı Fulya Gülşen Altınsoy, yörede depoculuk yapan esnaflarında sorunlarını dinledi.

Depoculuğun oldukça zor ve bir hayli masraflı bir iş olduğuna dikkat çeken Başkan Altınsoy, “Depoculuk masraflı ve zor, ama bölgemizde de önemli geçim kaynaklarından biri. Bahçeli köyünde depoculuk emsallerine nazaran oldukça zor şartlarda yapılabiliyor. Üstelik ruhsat almakta zor. Çok zaman alıyor. Dolayısıyla bu durum yatırımcıyı başka yerlere yönlenmeye itiyor. Bahçeli köyünde depoculuk yapan esnaflarımızın bu sorunlarına bir çözüm üretilmesini bekliyoruz” açıklamalarında bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın