Cumhuriyetimizin büyük gurur ve coşkusunu yaşıyoruz

Cumhuriyetimizin büyük gurur ve coşkusunu yaşıyoruz NEVŞEHİR(MHA) İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Mustafa Özdemir, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Kutlama mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkan Özdemir, “Cumhuriyet, vatan için canından olmayı göze alanların, kadınıyla erkeğiyle, tüm yüreklerin ve bağımsızlık yolunda kenetlenmiş ellerin mücadele tarihidir. Büyük zorluklarla elde ettiğimiz Cumhuriyetimizin yıldönümünü […]

 Cumhuriyetimizin büyük gurur ve coşkusunu yaşıyoruz

28.10.2020 - 12:23

Güncelleme : 28.10.2020 - 12:23

Cumhuriyetimizin büyük gurur ve coşkusunu yaşıyoruz

NEVŞEHİR(MHA) İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Mustafa Özdemir, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Kutlama mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkan Özdemir, “Cumhuriyet, vatan için canından olmayı göze alanların, kadınıyla erkeğiyle, tüm yüreklerin ve bağımsızlık yolunda kenetlenmiş ellerin mücadele tarihidir. Büyük zorluklarla elde ettiğimiz Cumhuriyetimizin yıldönümünü büyük bir mutluluk ve onurla kutluyoruz. Cumhuriyetimize dört elle sarılıp değerlerini daha da yüceltmek hepimizin ortak görevidir. Tarihimizin dönüm noktası Cumhuriyetimizi birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde geçmişte olduğu gibi bugün de yarında yaşatacağız. Ülkemizin ve milletimizin kurtuluşu için canlarını vermekten çekinmeyen başta Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizin aziz hatıraları önünde sonsuz minnet ve saygı ile eğiliyorum. Büyük onur ve gururla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın yıldönümünü en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın