Allahın izniyle ikinci döneme zinde başlayalım

Allahın izniyle ikinci döneme zinde başlayalım NEVŞEHİR(MHA) Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci, eğitim öğretim döneminin ilk yarısının tamamlanması dolayısıyla yayınladığı mesajda ikinci döneme Allahın da izniyle zinde başlayalım dedi. Çiftci, ^”2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının 1. Dönemi sona eriyor. Salgının tüm olumsuz etkilerine rağmen 1.dönemin belli bir kısmını yüz yüze belli bir kısmını uzaktan eğitim […]

 Allahın izniyle ikinci döneme zinde başlayalım

22.01.2021 - 13:24

Güncelleme : 22.01.2021 - 13:24

Allahın izniyle ikinci döneme zinde başlayalım

NEVŞEHİR(MHA) Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci, eğitim öğretim döneminin ilk yarısının tamamlanması dolayısıyla yayınladığı mesajda ikinci döneme Allahın da izniyle zinde başlayalım dedi.

Çiftci, ^”2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının 1. Dönemi sona eriyor. Salgının tüm olumsuz etkilerine rağmen 1.dönemin belli bir kısmını yüz yüze belli bir kısmını uzaktan eğitim şeklinde fedakarca sürdüren idareci ve öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyorum. Bazı kendini bilmezlerin oluşturmaya çalıştıkları algı operasyonlarına rağmen sizlerin emekleri toplumun tüm kesimleri tarafından gıpta ile izlenmektedir. Tüm zorluklara rağmen elinizden gelenin en iyisini yapan siz değerli meslektaşlarıma iyi tatiller diliyorum. Allahın izni ile 2.döneme zinde bir şekilde başlayalım. Tatili hak ettiniz şimdi dinlenme ve yenilenme zamanı. İyi tatiller toplumun en fedakar kesimi olan kıymetli öğretmenlerimiz” diye konuştu.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın