Allah böyle acıları bir kez ulusumuza yaşatmasın

Allah böyle acıları bir kez ulusumuza yaşatmasın NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisinden Nevşehir Milletvekili aday adayı olması beklenen isimlerden, İş İnsanı Reşat Bulut, Kahramanmaraş ili Pazarcık ve Elbistan ilçeleri merkezli yaşanan deprem felaketinin Türk ulusunun birlik ve beraberliğinin önemini bir kez daha ortaya çıkardığına dikkat çekti. Bulut, “Ülkemizin ne yazık ki bir deprem ülkesi olduğunu akıllardan […]

 Allah böyle acıları bir kez ulusumuza yaşatmasın

07.02.2023 - 12:04

Güncelleme : 07.02.2023 - 12:04

Allah böyle acıları bir kez ulusumuza yaşatmasın

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisinden Nevşehir Milletvekili aday adayı olması beklenen isimlerden, İş İnsanı Reşat Bulut, Kahramanmaraş ili Pazarcık ve Elbistan ilçeleri merkezli yaşanan deprem felaketinin Türk ulusunun birlik ve beraberliğinin önemini bir kez daha ortaya çıkardığına dikkat çekti.

Bulut, “Ülkemizin ne yazık ki bir deprem ülkesi olduğunu akıllardan çıkarmadan, depremden kaçmanın mümkün olmadığını bilip gereken tedbirleri en samimi şekilde alarak bu konuya yaklaşılması gerektiğini düşünüyorum. Ulusumuzun birlik ve beraberliğiyle yaraların sarılacağına inancım sonsuz. Depremde hayatlarını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın