Köklerim-Mirasım eTwinning projesi

Köklerim-Mirasım eTwinning projesi NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp’te Ayşe Sağdıç Çok Programlı Anadolu Lisesi, Hayri Mehmet Ürgüplü Anadolu Lisesi, Ürgüp Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ürgüp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Tesan Fen Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin yürüttüğü Köklerim-Mirasım eTwinning projesi çalışmaları başarıyla devam ediyor. . Kültür ve tarih kokan Ürgüp köyleri Aksalur, Ayvalı, İbrahimpaşa, Mustafapaşa ve Taşkınpaşa’ya […]

 Köklerim-Mirasım eTwinning projesi

11.05.2022 - 13:21

Güncelleme : 11.05.2022 - 13:21

Köklerim-Mirasım eTwinning projesi

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp’te Ayşe Sağdıç Çok Programlı Anadolu Lisesi, Hayri Mehmet Ürgüplü Anadolu Lisesi, Ürgüp Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ürgüp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Tesan Fen Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin yürüttüğü Köklerim-Mirasım eTwinning projesi çalışmaları başarıyla devam ediyor. .

Kültür ve tarih kokan Ürgüp köyleri Aksalur, Ayvalı, İbrahimpaşa, Mustafapaşa ve Taşkınpaşa’ya düzenlenen araştırma gezilerinin sonuçları projemizin e Twinning twinspace sayfasında yayınlandı.

Öğrenciler web 2 araçlarını etkili şekilde kullanarak araştırma sonuçlarını derleyerek Ürgüp Köyleri Efsaneleri ve Türküleri, Ürgüp Yöresel Yemekleri ve Ürgüp Köyleri Ağzı ile Eski Yeni Kelimeler Sözlüğü dijital kitaplarını ortak ürün olarak çıkardı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın