Aktürk, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Aktürk mesajında; “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise Cehennem ateşinden kurtuluş olan Ramazan ayının sonlarına yaklaşırken, bu manevi havayı bin aydan daha hayırlı yapan Kadir Gecesine ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz. Duaların makbul olduğu bu geceyi, en iyi şekilde idrak etmeliyiz. Birlik ve beraberliğe, kardeşliğe, yardımlaşma […]

 Aktürk, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı

27.04.2022 - 11:25

Güncelleme : 27.04.2022 - 11:25

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Aktürk mesajında; “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise Cehennem ateşinden kurtuluş olan Ramazan ayının sonlarına yaklaşırken, bu manevi havayı bin aydan daha hayırlı yapan Kadir Gecesine ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Duaların makbul olduğu bu geceyi, en iyi şekilde idrak etmeliyiz. Birlik ve beraberliğe, kardeşliğe, yardımlaşma ve dayanışmaya sürekli ihtiyacımız olduğunu hiçbir zaman aklımızdan çıkarmayarak, ülkemizin ve tüm insanlığın huzuru için dua etmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Ürgüplü hemşehrilerim olmak üzere aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin Kadir Gecesini tebrik ediyor, bu gecenin Ülkemize, tüm İslam âlemine ve bütün insanlığa barış, huzur ve mutluluklar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” İfadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın